Hakkımızda

Biz Kimiz

Universalis Hakkında

Universalis Ecza Deposu Ticaret A.Ş Sağlık sektöründeki 25 yıllık Tecrübesini Başarılı deneyimleriyle birleştirerek Ecza deposu alanındaki faaliyetine 2020 yılında başlamıştır. Temel amacı Özel Hastane ve Kamu Sağlık kuruluşlarına; ilaç, ilaç dışı ve Medikal Ürünlerin Satış ve Dağıtımını yapmaktır.

Vizyonumuz

Universalis Ecza Deposu; deneyimli ve uzman ekibiyle, insan sağlığının tedavi süreçlerinde; hastane grubu ilaçları, aşılar, medikal, sarf ürünlerini ihtiyaç duyulan her alanda, sağlık kurumlarının hizmetine sunmaktır.

Ayrıca; ülkemizde ve dünyada değişen ve gelişen yenilikleri takip ederek, yeni dönemin ihtiyaçlarına göre yapılanmak ve kaliteli hizmet vermek temel hedefimizdir.

Misyonumuz

Sağlık Hizmeti veren bir kurum olarak; güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm paydaşlarımızın ihtiyaçlarını, "İyi Dağıtım Modelleri" ile karşılayarak, sürdürülebilir, uzun dönemli iş birliği anlayışıyla geliştirerek büyütmektir.


Yönetim Kurulu Mesajı

Yaşamı devam ettirirken bir çok etken ile mücadele ederiz. Ama hepimiz biliriz ki '' Her şeyin başı sağlıktır! ''. Çünkü sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi vardır. Hiç bir şey yoktur ki sağlıktan önemli olsun. Bu değere sahip çıkmak gerekir ki varlığımız sorunsuz olsun.

Bizler, siz bugün ve yarın daha sağlıklı kalabilin diye çalışıyoruz. Ulaştırdığımız her sağlık hizmetini kendimize hedef belirliyoruz. Ve her gün bu hedefe yenilerini ekleyerek daha çok yerlere ulaşıyoruz. Sağlık hizmeti veren bir kurum olarak; güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm paydaşlarımızın ihtiyaçlarını '' İyi dağıtım modelleri '' ile karşılayarak, sürdürülebilir, uzun dönemli iş birliği anlayışı ile geliştirerek büyütmekteyiz.

Biz eminiz ki benimsediğimiz hedefler, ulaştığımız her yaşam, bu günün geleceği olacak. Ve bu bizim sektörde varlığımızın değerlerini büyütecektir.

Can Berker ÖZTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı